top of page
SITP_Cinetol_Summerfest-481 2.jpg

upcoming:

21.06.2024



26.09.2024

27.09.2024


28.09.2024


29.09.2024

10.10.2024

De Leeszaal, Rotterdam

PKM 'meerstemmigheid'

 

t.b.a.

Freakshow Festival, Würzburg

(HALA)

Jazzclub, Karlsruhe

(HALA)

t.b.a.

WORM, Rotterdam

(HALA)

Cora Schmeiser - vocals, Helene Matthia - vocals,
Samieh Shah - cello & poetry

past:

13.04.2024

 

10.04.2024

22.03.2024

 

 

03.12.2023

 

 

02.12.2023

 

 

01.12.2023

 

 

30.11.2023 

 

 

11.11.2023

 

 

03.11.2023

 

 

 

07.10.2023 

22.09.2023  

21.09.2023

09.09.2023 

27.05.2023 

 

26.05.2023

08.04.2023 

 

 

o7.04.2023 

 

 

01.04.2023

 

 

25.03.2023

 

 

15.10.2022

 

14.10.2022

 

 

27.08.2022

 

 

24.08.2022
 

 


13.07.2022


12.07.2022


11.07.2022


10.07.2022


09.07.2022


08.07.2022


04.06.2022



14.05.2022


12.05.2022 


17.03.2022 


03.11.2021

Bimhuis, Amsterdam

SITP Interplanetary Night (HALA)

Jazzcafé Dizzy, Rotterdam

(HALA)

 

Arminius, Rotterdam

Boekenbal (goeiehburen 3014)

 

Immerhin, Würzburg

(HALA)

 

Jazzclub, Villingen-Schwenningen

(HALA)

Brasserie Terminus, Saarbrücken

(HALA)

Popcentrale, Dordrecht

Bobby Kinghe (HALA)

Heilandskirche, Hamburg

(Duo with Daniel Hirth on guitar)

 

De Leeszaal, Rotterdam

PKM 'geweldloos verzet'

White Cube, Hamburg

(HALA)

 

WORM @ New Grounds, Rotterdam

(HALA)

 

Simplon, Groningen

Simplon UP (HALA)

 

Cinetol, Amsterdam

SITP (HALA)

 

Limmitationes, Heiligenkreuz im Lafnitztal

Schnittpunkte der Musik Festival

(Farbenfroh)

 

Kulturkotter, Graz

(Farbenfroh)

 

De Perifeer, Deventer

Perifest (HALA)

 

Cafe de Zolder, Groningen

(HALA)

 

De Leeszaal, Rotterdam

Canto General (Alto Solo)

PCC, Groningen

Vocal Alumni Day 



Oefenbunker
, Landgraaf
(Farbenfroh)


De Tanker in Noord, Amsterdam
(Farbenfroh)


ZomerJazzFietsTour
, Groningen
(Farbenfroh)


White Cube
, Hamburg
(Farbenfroh)


Immerhin, Würzburg

Freakshow (HALA)

Import Export,
München (HALA)


Metelkova, Ljubljana

Jalla Jalla (HALA)

CulturCafe Smaragd, Linz

(HALA)

Limmitationes, Heiligenkreuz im Lafnitztal

Schnittpunkte der Musik Festival (HALA)

Jazzclub
, Erfurt
(HALA)

Rotown, Rotterdam
RAUW (HALA)


De Ruimte, Amsterdam
Nebular Sessions (Farbenfroh)

Biesboschhal, Dordrecht
Via Cultura (Farbenfroh)

De Nijverheid, Utrecht
Drink&Draw (Duo with Koen Boeijinga)

Brebl, Nijmegen
(HALA)


 

Ziv Taubenfeld - bass clarinet, Pau Sola - cello & Esat Ekincioglu - double bass

Ziv Taubenfeld - bass clarinet, Pau Sola - cello & Esat Ekincioglu - double bass

Koen Boeijinga - alto saxophone, Pau Sola - cello & Aaron Lumley - double bass

Koen Boeijinga - alto saxophone, Ada Rave - bass clarinet, Pau Sola - cello & Aaron Lumley - double bass

Jasper Stadhouders - guitar, Esat Ekincioglu - double bass & Gerri Jäger - drums

Bruno Ferro Xavier da Silva - bass

'heNK' - het nieuwe koor Rotterdam olv Maud Meilof

Siegmar Brecher - bass clarinet, Katja Finsel - cello & Andreas Waelti - double bass

Siegmar Brecher - bass clarinet, Katja Finsel - cello & Andreas Waelti - double bass

Sanam Tahmasebi - vocals, Helene Matthia - vocals & Stanimir Lambov - guitar

Helene Matthia - vocals, Klaas Hekman - flute(s) & bass saxophone, & Cengiz Arslanpay - rebab & modular synths

bottom of page